Optisk Single Mode Dual Window 1x2 Splitter

Optisk Single Mode Dual Window 1x2 Splitter

Du skal være logget ind for at kunne lave bestillinger

Ingen bedømmelse

SM Dual Window SC/APC 1x2 splittere.

1m og Ø3mm fiber.

Splittere for CATV og LAN systemer 1310&1550 nm.

Dual Window SC/APC konnektorer.

Lave tab og høj refleksionsdæmpning.

Kompakte dimensioner

Optisk Single Mode Dual Window 1x2 Splitter
Varer
 
Pris
Note
Antal
  • 1x2-5/95%
  • ABS-SC/APC
  • SM Dual Window
  • SM, 1m ø0,9 mm.