Optisk Attenuator

Optisk Attenuator

Du skal være logget ind for at kunne lave bestillinger

Ingen bedømmelse

Single Mode Dual Window (1310&1550 nm) attenuator med fast dæmpning

Ion doped teknologi

SC/APC konnektorer

Metal hus

Høj Refleksionsdæmpning

CATV og LAN systemer

Optisk Attenuator
Varer
 
Pris
Note
Antal
  • SM Dual Window
  • SC/APC hun-SC-APC hun