Optisk Filter PON-WDM534

Optisk Filter PON-WDM534

Du skal være logget ind for at kunne lave bestillinger

Ingen bedømmelse

WDM1315A, WDM1315P og WDM1315H WDM filtre anvendes til samling eller fordeling af 1310 nm og 1550 nm optiske signaler i Uni- og Bi-directionale WDM systemer.

PON-WDM534 er et filter for GEPON systemer. Kan samle 1310+1490 nm PON signaler (SC/PC konnektor) med 1550 nm CATV signaler (SC/APC konnektor).

 

Produkt features

  • Lavt tab - høj isolation CATV og LAN systemer
  • 1m Ø0,9mm
  • SM fiber
Model/Varenr.: 906403200
Lagerstatus: På lager
  • 1310+1490/1550 nm
  • Isolation: >20 dB
  • Dæmpning: <1 dB
  • SC/PC-SC/APC