Optisk Konnektor SC/APC 3 mm

Optisk Konnektor SC/APC 3 mm

Du skal være logget ind for at kunne lave bestillinger

Ingen bedømmelse

Optisk konnektor SC/APC der kan installeres i felten uden brug af værktøj. For 3mm fiber

Model/Varenr.: 906300003
Lagerstatus: På lager
  • Optisk Konnektor
  • SC/APC 3 mm
  • Felt monterbar, for 9/125um
  • SM fiber
Tekniske data http://teledan.dk/files/files/9063%20Konnektor.pdf