Optisk Patchkabel SC/APC-SC/APC

Optisk Patchkabel SC/APC-SC/APC

Du skal være logget ind for at kunne lave bestillinger

Ingen bedømmelse

Høj kvalitet og performance Single Mode Dual Window (1310&1550 nm) Lav dæmpning og høj refleksions dæmpning SC/APC og FC/APC konnektorer CATV og LAN systemer

Optisk Patchkabel SC/APC-SC/APC
Varer
 
Pris
Note
Antal
  • Simplex
  • Tuned
  • Single mode Dual Window
  • SM 3 mm
  • SC/APC-SC/APC