UBNT Fiber kabel

UBNT Fiber kabel

Du skal være logget ind for at kunne lave bestillinger

Ingen bedømmelse
UBNT Fiber kabel
Varer
 
Pris
Note
Antal
  • UBNT Fiber kabel FM-SM-XX
  • Singlemode LC-LC
  • Udendørs Armeret
  • Yder diameter: 6,0
  • 6 x single mode (G.657.A2)
  • Tab:
    • 1310 nm: ≤0.5 dB/km
    • 1550 nm: ≤0.5 dB/km 

Kunder der har købt dette produkt har også købt