UBNT UF-SM-10G-S single-mode 2 pack

UBNT UF-SM-10G-S single-mode 2 pack

Du skal være logget ind for at kunne lave bestillinger

Ingen bedømmelse
Model/Varenr.: 151010345
Lagerstatus: På denne vare er der leveringstid på 8 til 14 dage
  • UF-SM-10G-S
  • Single-Mode Fiber
  • Connector Type: (1) LC
  • Bølgelængde:
    TX: Blue: 1270nm
    TX: Red: 1330nm
    RX: Blue: 1330nm
    RX: Red: 1270nm
  • Datarate: 10 Gps SFP+
  • Cable Distance: 10 km